کارگاه "خلاقیت و کارآفرینی"

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۲۰ کد : ۴۵۱ خبر تصویری اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۷۵۳
کارگاه "خلاقیت و کارآفرینی"

توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران شرق برگزارشد:  کارگاه "خلاقیت و کارآفرینی"

 

با حضور از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق کارگاه یکروزه " خلاقیت و کارآفرینی" در دانشکده هنر و معماری واحد برگزار شد.

 
 

دکتر صاعدی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق از برگزاری کارگاه خلاقیت و کارآفرینی با هدف "آشنایی دانشجویان رشته هنر و معماری باتکنیک های ایجاد خلاقیت و راه های کسب توانمندی و بکارگیری آن در آینده شغلی" خبر داد و گفت: 30 نفر از اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ودانشجویان واحد تهران شرق در این کارگاه یکروزه که در سالن کنفرانس واحد برگزار شد؛ شرکت کرده و با اصول اساسی و شیوه خلاقیت وکارآفرینی آشنا شدند.

وی گفت: دکتر انسیه قربانی نیا عضو هیأت علمی گروه هنر و معماری واحد تهران شرق که تدریس این کارگاه آموزشی را عهده دار بود شرکت کنندگان را با سرفصل­های اساسی دوره همچون: نقشه کشی معماری، طراحی معماری، راهکارهای ارائه پروژه های معماری، نرم افزارهای آموزشی آشنا کرد.

صاعدی در پایان خاطر نشان کرد: پس از اتمام دوره، گواهینامه پایان دوره از سوی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد به شرکت کنندگان اعطا خواهد شد.